| jackie12332 a întrebat:

Buna!Am o colega de clasa pe care o plac.De 1 Martie i-am cumparat o floare,o bratara,un martisor si o felicitare.De atunci tot imi spune ca nu ma mai place,ca are prieten(pana acum nu a pomenit de prieten),ca nuo sa fie cu mine niciodata si chestii din astea. Credeti ca spune asta ca sa ma faca sa nu o mai plac sau intr-adevar nu ma place...ceva sfaturi...dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| stefan1995 a răspuns:

Da spune asta si ca sa-i da-i pace.incearca sa afli daca CHIAR are prieten inseamna ca tine la el. si cred ca abia a asteptat sa primeasca cadouri si acum sa-ti faca vant.

2 răspunsuri:
| bobogavris a răspuns:

Bai baiatule... daca a zis asa ceva, scuze dar nu prea ai sansesadimi pare reu de tinesad

| Pinky13 a răspuns:

Pai, dupa cum reactioneaza, nu prea as crede ca te place. Las-o in pace, sunt atatea fete pe pamantul asta care sunt singure si au nevoie de un baiat langa ele. Nu e ea singura fata! Asa ca mai bine nu te injosi tu in fata ei.