| anonim_4396 a întrebat:

am o curiozitate, e o intrebare asa mai generala, o opinie, cat credeti ca este de important sa intreti relatii intime cu prietenul, iubitul, sotul tau? Cat la suta? Credeti ca multe cupluri se despart din aceasta cauza si daca da, atunci oare sa fie sexul mai important decat iubirea?

12 răspunsuri:
| cosmin986522 a răspuns:

100% conteaza sexul intr-o relatie, fara el multe cupluri se despart

| Emilian65 a răspuns:

Lipsa de sex la un cuplu duce la despartire.Deci in acest caz este mai important sexul decat iubirea reciproca.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Daca intrebi o femeie multumita de cum i-o trage elefantul cat conteaza sexul o sa spuna ...eh, nu e asa important ...conteaza cam 20 %. Una care nu e multumita de babardeala te lasa imediat cu ochii in ploaie dar de regula nu inainte de a gasi altul, motivele pe care le va invoca vor fi ca - esti betiv, esti numai pe stadion, nu repari chiuveta, nu duci gunoiul,,,

| vocea a răspuns:

Culcate cu el doar daca il iubesti

| UnBroken2016 a răspuns:

Cand o sa intelegi importanta sexului nu o sa mai pui intrebari de genul. Si da, e foarte important sexul intr-o relatie.

| anonim_4396 explică (pentru UnBroken2016):

Eu voiam sa aflu mai multe opinii

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa mai raspunda oameni, stai linistita ca nu mori in 5 minute.

| Mihai123211 a răspuns:

Oare tu nu faci sex deloc?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mihai123211):

Daca ecl/cea care a pus intrebarea este vreun copilas de 10-11 ani, iti imaginezi ca nu are cum sa faca sex inca, deci, habar nu are nici macar de ce ar contat sexul atat de mult, pentru ca nu-i vede contributia la viata de cuplu, sau importanta intr-o relatie de cuplu.

| Mihai123211 a răspuns (pentru Violleta2022):

In alte raspunsuri zicea ca e nascuta in '94'. deci chiar daca se da virgina cred totusi ca a vazut un penis in realitatelaughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mihai123211):

Atunci ar trebui sa-i fie rusine daca minte, nu?

| Mihai123211 a răspuns (pentru Violleta2022):

Pai da... daca ti-as cere un sfat vrei sa mi-l dai?