| lolitaa a întrebat:

am o dilema mare de app 5 zile.in urma cu 2 luni ciclul mi-a venit normal dar luna ceeasta mi-a intarziat cu 5 zile. nu am cum sa fiu gravida deoarece luna aceeasta nu am intretinut relatii sexuale cu iubittul meu. dar am fsor la mare si m-am bagat in apa cu 3 zile inainte de data menstruatiei...este posibil ca din cauza apei reci sa imi intazie ciclul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,, Poate te-ai racit joswinking sau este o dereglare hormonala. Daca pe 4 nu-ti vine te sfatuiesc sa mergi la ginecolog.

1 răspuns:
| εїз a răspuns:

Nu, nu din cauza apei, mai mult ca sigur este o dereglare hormonală.
Pa, pa