| Lollaow a întrebat:

am o intrebare cam prosteasca ce e drept. cum stiu ca un baiat ma place.?

Răspuns Câştigător
| kasandra111111 a răspuns:

Este mereu atent cu tine, iti vorbeste frumos, uneori spune lucruri prostesti doar ca sa deschida un subiect de discutie, te priveste mereu si cand te uiti la el isi schimba privirea spre alt cevahappycam asta ehappy

6 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Stiam odata de o faza cu : te uiti la el neintrerupt 15 sec.si vezi daca in timpul asta se uita la tine sau se uita in alta parte.mi se pare ca daca se uita in alta parte te place sau ceva de genul.

| Aeerdnaaa a răspuns:

DA.straight face

| Mozurov a răspuns:

Te baga in seama foarte mult.Fi atenta daca mai sunt si alte fete in jur. Daca pe ele in mare parte le ignora dar iti aloca tie toata atentia sa, atunci te place.

| Devyd a răspuns:

Pai sincer nici eu nu ma pricep dar iti dai seama din modul in care se comporta cu tine, iti acorda atentie, iti face complimente, se baga des in seama cu tine.

| MhPnr a răspuns:

Când îţi zâmbeşte, când vorbeşte cu tine până târziu, când te cheamă afară, când se roşeşte în preajma ta, când vorbeşte încet calm şi dulce. Fundiţă?happy

| aduu a răspuns:

Pai trebuie sa se uite la tine atent, sa te bage in seama din ce in ce mai des, sa te invite prin oras si chestii de genul acesta. Fundaa?:O3