| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am o intrebare, imi este interesant daca mai sunt virgina, de la 12 ani am inceput sa ma masturbez cite putin, si sa-mi introduc miina in vagin cu putere, am facut asta cam de 2 ori pe saptamana pina la 14 ani, si acum vreau sa stiu daca mai sunt virgina, fiindca am fost o fata la locul meu, si as vrea sa fiu sigara daca mai sunt virgina, si inca ceva, la virsta de 10 ani am avut o lovitura puternica la vagin,atunci m-am adrezat doar parintilor, am avut o scurgere de singe neintrerupta, dar lovitura nu a fost produsa in vagin dar linga el, si vreau sa mai intreb daca sunt sanse sa nu pot avea copii

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu parcă trăiești în pădure!
Nu mai ești virgină!
Pa, pa.

| DNSK a răspuns:

Ti-ai bagat mana? oo..cu siguranta esti cea mai stramta fata de pe glob.

| minrest a răspuns:

Virginitate se numeste conditia persoanei care nu a avut inca relatii sexuale.Deci,daca e asa cum spui, esti virgina.Dar himenul, dovada virginitatii, a fost distrus, pentru ca nici un himen nu rezista la ce asa un tratament.Deci esti virgina dar nu poti demonstra asta.In ce priveste lovitura, organele de reproducere sunt adanc in interior, deci nu ar trebui sa fie afectate.Mergi la un consult medical.In ce priveste postarile descurajante, provin de la persoane care habar n-au, deci nu le lua in seama.Te salut cu respect.

| Alcyon a răspuns:

Doamne, ce raspunsuri pe-aici! Virginitatea nu sta intr-un himen care poate nici sa nu se rupa (himen elastic) sau sa te nasti fara el. Te vei dezvirgina doar atunci cand vei avea contact sexual cu un baiat. Exista posibilitatea (destul de mare) ca himenul tau intr-adevar, sa se fi rupt. Un baiat care te iubeste insa, nu va tine cont de asta, ci te va aprecia pentru calitatile tale. Te sfatuiesc sa nu-ti mai bagi degetele in vagin, fiindca risti sa faci infectii vaginale, de la microbii de sub unghii.

| HueyFreeman a răspuns:

Ai inceput cu fisting-ul asa devreme?

| Okkultist a răspuns:

Ce copil esti!
Cum ma fata sa faci asa?
Riscurile depind de organism in parte.
Tu vrei copii?
I-ati un morcov sau joaca in filme ca nu meriti. Daca vor face si aia asa ca tine ma intreb cum iti vor da de mancare la batranete.
Sau tu cum mai atinci lucrurile prin clasa.
Doamne... OPRESTE-TE!

| bbu2eugen a răspuns:

Virgina s ar putea sa nu dar copii poti avea doar daca nu esti stearpa. Du-te la un cabinet ginecologic mai bine si afli acolo.

| sirD a răspuns:

Mana in totalitatee?
Te iubesc!

| robi1990 a răspuns:

Nu are nimic daca nu mai esti virgina si binenteles ca poti face copiii

| gabi11000 a răspuns:

Dmn ce oameni sonati, macar puteai sa-ti iei un dildo ca asa puteai sa ti-l bagi 24/24 h fara probleme sau luai un baiat de pe strada si ziceai sa ti-o bage el ca nu refuza te asigur!

| ManiaculTau a răspuns:

Deci virgina nu mai esti! copii o sa mai poti avea, lasa un id de mess sau skype sa mai vorbim :*

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru ManiaculTau):

Hoo ma ca nu a zis ca vrea sa aiba copii aia cu tine!

| anonim_4396 explică (pentru ManiaculTau):

Vai de curu' tău cum combini tu puștoaice laughing)

| ManiaculTau a răspuns (pentru anonim_4396):

Suferi de nebăgare în seamă?

| anonim_4396 explică (pentru ManiaculTau):

Eu nu. Tu da. Ai văzut în ce hal te-ai bagat în seamă și cum încerci tu să combini? laughing Deplorabil. Dar e ok. Sunt multe persoane din astea speciale pe TPU și-mi fac ziua mai bună. Continuați vă rog. Dezlănțuiți-vă prostia! big grin

| ManiaculTau a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai cred că tu chiar suferi, dacă nu îmi dădeai replay la comentariu atunci era adevărată prima ta afirmaţie!