| jolidon a întrebat:

Am o intrebare mai jenanta. Am 20 de ani si am avut 2 relatii serioase pana acum happy dar m-am largit foarte tare. Nu am exagerat cu sexul, nu am facut lucruri iesite din comun, ci pur si simplu m-am largit rapid. Cum pot remedia problema? Nu mi se pare firesc ca in 2 ani sa ma largesc atat de tare. :-(

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este o chestie care depinde de fiecare fata in parte, asa este corpul tau, nu poti face mare lucru. Incearca sa nu fii prea slaba si sa nu slabesti repetat si rapid, aceste doua situatii accentueaza problema ta.

| Mayar a răspuns:

Sunt exercitii. Cauta pe net si gasesti exercitii de stramtorare a vaginului.

| mihai69 a răspuns:

Ai putea încerca să cauți parteneri pasionați de fisting. N-or fi mulți, dar nici fete capabile de această performanță nu-s pe toate drumurile.
Pe de altă parte, poți încerca să faci exerciții de întărire a musculaturii pelviene și vaginale, așa cum ți s-a sugerat deja. Pentru că până la urmă, vaginul asta este: un manșon mușchiulos! Și ca orice mușchi, poți să faci „sală" (exerciții special concepute) pentru a-l antrena și dezvolta. Tu probabil că ai învățat doar să îl lași relaxat... tongue

| jolidon explică (pentru mihai69):

Hey, nu sunt atat de larga laughing. Exagerez. Adica sunt foarte larga fata de prima oara cand eram extrem de stramta si credeam ca asa am sa raman mereu. Acum nu trebuie sa te gandesti la fisting. Gosh!

| mihai69 a răspuns (pentru jolidon):

Eh... ce să-i faci?!? Vrabia mălai visează... tongue
Cum zisei (și cum au spus și o parte dintre ceilalți): exerciții!

| neutrino a răspuns:

Doi ani de activitate intensa si diversificata fac, ca si in basme, cat 20 de ani normali. Probabil ca multe femei te vor incuraja ca problema se va remedia in timp, dar realitatea spune cu totul altceva: numai o operatie de specialitate te mai poate salva. Daca nu, vei fi obligata sa-ti cauti numai parteneri pe masura ta.

| Alcyon a răspuns:

E ciudat ce spui, fiindca vaginul este un muschi elastic. Poate ca fostii tai iubiti erau mai dotati decat actualul si de-aici vine senzatia ta ca te-ai largit. Si daca erectia ii dispare in timpul actului sexual, e posibil sa ai aceasta senzatie.

| VerdeLila a răspuns:

Exercitii kegel