| dancenyng a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti. Care fete va plac mai tare: cele virgine sau cele care si-au pierdut virginitatea? (rog seriozitate)

Răspuns Câştigător
| Adiii23 a răspuns:

Normal ca e mai frumos sa fi primul baiat pentru o fata care te iubeste, si o iubesti si tu pe ea...

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Prima categorie, la inceput, si apoi a doua categorie!

| Alcyon a răspuns:

Daca baiatul e micut (cam pana in 20 de ani) si n-are nici el mare experienta, probabil ca va prefera virginile. Un barbat experimentat in schimb, va cauta femei cu experienta.

| Blamely a răspuns:

Cele virgine.

| Ezeru a răspuns:

Personal imi plac fetele care stiu ce este acea iubire. Nu m-a pasionat niciodata virginitatea lor, dar ca oricarui baiat imi place sa stiu ca sunt primulwinking

| fataciocolata a răspuns:

Nu sunt baiat dar consider ca daca doua persoane se iubesc nu conteaza chestia asta aproapa deloc.Parerea mea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru fataciocolata):

Deci nu conteaza daca a fost cu 10 inainte ta? nu ca m-ar mira, dar eram curios

| fataciocolata a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,chiar nu conteaza ce s-a intamplat in trecut.

| imposiblegirl a răspuns (pentru fataciocolata):

Hai totusi sa fim seriosi. la un moment dat o sa conteze si asta. laughing
Nu se poate sa stai cu cineva doar sa o/il tii de mana si doar sa va sarutati, chiar daca tipa e virgina sau daca are ceva experienta, intr-un sfarsit o vrea ceva mai mult si se poate ajunge la asta doar dintr-un sarut! happy

| Andreiu68 a răspuns:

Sincer imi plac fetele virgine.Dar peste 5-6luni de relatie sa ne dezvirginam amandoi.Sa nu fie fata care ceva gen dupa 1an si ceva de relatie nu am incredere in tine. Daca e 16ani sau mai mica o inteleg nu e progatita.Eu am 16 ani jumate

| sirD a răspuns:

Asculta unul trcut prin viata, fugi de virgine, cauta una cu putina experienta daca poti.
Nimic nu e mai fain decat una care stie ce vrea
Cu virginele doar iti pierzi timpul si dese ori nervii
Funda :-)

| Claudes a răspuns:

Nu conteaza daca e virgina sau nu, atata timp cat te iubeste, tine la tine si iti e alaturi, nu mai conteaza daca e virgina sau nu. O seara placuta!