| Anonima1abc234 a întrebat:

Am o intrebare si nu am pe cine intreba! Eu si iubitul meu vrem sa facem sex! El a mai făcut-o dar eu NU! Daca eu din greseala m-am dezvirginat singura, isi va da seama ca numai sunt virgina? Nu am avut nici un contact sexual cu vreun baiat!
Va rog dați-mi un răspuns! Dau fundita.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| David000000 a răspuns:

NU ai cum sa te dezvirginezi decat dupa primul contact sexual! sau poate te ai masturbat si marimea degetului tau este mare si... poate da poate nu dar mai bine te duci la ginecolog pentru a avea un raspuns mai clar si daca DOMNE FERESETE numai esti dai nu stiu cati lei si te face iar

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

De capul meu... Câți ani ai din curiozitate? Fato, nu ai cum să te dezvirginezi singură. Ești virgină până când ai pentru prima dată contact sexual. Dacă ție îți place să îți bagi degetele sau alte obiecte acolo, tot virgină ești pentru că nu ai întreținut relații sexuale!
Dacă nici atâta lucru nu știi, nu te tăvăli cu ăla pentru că nu ești documentată cu privire la riscuri.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu cred ca exista un baiat/barbat care sa verifice starea himenului inaintea unei eventuale dezvirginari.Statistica a consemnat ca in urma cercetarile efectuate a rezultat ca circa 50% dintre femei nu sangereaza la prima penetrare. De asemenea ai putea sa-i dai de inteles sau sa-i spui in mod direct ca tu te-ai masturbat si in urma acestei activitati te-ai dezvirginat. In cazul in care ar avea ceva de comentat cuprivire la aceasta tema te sfatuiesc sa il lasi cu "buza" umflata pana ii vine mintea la cap. Prin buza poti intelege si altceva. laughing