| PanaDeIdei69 a întrebat:

am o iubita care pur si simplu ma dispera cu cel mai bun prieten al ei, da... e iubita-mea de pe internet, in fine, si tot imi spune lucruri, de exemplu mi-a spus ca alt cel mai bun prieten al ei a sarutat-o pe gura apoi si ea l-a sarutat inapoi, si mi-a spus ca a glumit, normal ca a spus asa, ca doar a vazut cati nervi aveam, as vrea sa ma despart de ea, dar nu pot, chestia asta cu " despartirea " si s-o vad cu altu' din cauza idiotului ala de cel mai bun prieten al ei, ma enerveaza la culme, vorbeste numai de ala, sau daca zic ceva, pur si simplu ma ignora, se vede ca nici nu vrea sa vorbeasca cu mine, si cand are treaba poate sa-mi spuna ca doar pot sa astept, dar nu, dau mesaj si ma uit la telefon ore in sir, pana raspunde ca se culca si gata, nu apuc deloc sa vorbesc, cand ignor si altele si stie ca-s suparat, pune prietenii ei enervanti de pe net sa vorbeasca cu mine, dar ce? n-am voie sa fiu suparat? numai ea? hai nu zau, m-am comportat foarte frumos cu ea, dar pur si simplu nu ma inteleg, ea intelege altceva si cand sunt nervos ajunge la concluzia ca vreau sa ma despart de ea straight face nu prea-mi pasa de ea oricum, si as vrea sa stau singur toata viata mea, ca in relatii dintrastea sunt doar imposibile, nu stiu cu ce m-am incurcat, dar inainte de asta aveam o iubita care ma insela, apoi eram singur, si-apoi un prieten mi-a facut cunostinta cu asta, da... ii " multumesc " ca mi-a facut viata un cosmar, dar stiu ca ei ii place de cel mai bun prieten al ei, numai cu el vorbeste, se duce prin parcuri si chestii, nu sta nici un minut fara el, sta ca un caine dupa el oriunde, si a spus ca se duce acasa la tatal ei pentru ca parintii ei sunt despartiti, si a spus ca v-a sta acolo dar nu a stat, dar mi-a spus ca daca sta acolo se v-a, mda, " sinucide " pentru ca nu v-a putea sa-l mai vada pe cel mai bun prieten al ei straight face da, iar eu sunt un cartof, nu? pai da normal, de parca as fii ceva pentru ea, eu sincer nu o iubesc, si nici nu cred nici ea, pentru ca spune de toti baieti ca aia is faini sau prostii dintrastea, si nu stie cat de mult ma afecteaza, si ii e atat de simplu sa spuna sa nu mai sufar atat de mult straight face serios, nu cred ca niste relatii de pe net pot sa tina, vad si de ce, asta este chiar imposibil, si n-am s-o intalnesc niciodata, si nici nu mai vreau, am vrut pentru ca o " iubeam " dar acum imi este scarba de ea, se joaca cu sentimentele mele, mi-a furat prietenii, cica " prietenii mei sunt si ai tai " nu zau? pai prietenii mei nu sunt si al ei, si nici nu vreau prietenii ei sa fie ai mei, niste falsi jegosi straight face Dar, pana si lumea o spus ca nu merita sa fie cu mine straight face wow, eu ma port frumos cu ea mereu, si lumea ajunge la concluzia asta, pai, normal ca asta e spalata pe creier d'astia, se poarta si cu mine rece, deci s-a facut straight face eu voiam doar o relatie " serioasa " dar asta e ca o joaca, eu nu am vrut o relatie, dar s-a intamplat, daca m-as desparti de ea, normal ca ar fi cu altu' si-ar juca-o pe degete asa cum vrea, iar eu sunt loial si sincer straight face chiar vreau sa vad, daca ea se v-a desparti de mine, sa vad cati o vor juca in picioare, s-au o vor baga in pat, si poate o sa ramana insarcinata, nici nu stie in ce pericole se baga straight face si cand vorbesc cu ea pe Skype normal ca mai e si prietenul ei cel mai bun si inca un prieten straight face care pe mine doar ma ignora, pentru ea se vede ca sunt ca o stafie, un nimic.
Ce sa fac in legatura cu asta? ce credeti ca ar trebui sa fac?
Dau funda; P

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce îți pasă atât de mult de ceva căruia nu-i pasă de tine?
Între voi, Nu există iubire, doar sentimente de atașare.
Desparte-te de ea!

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Muta-i maxilarul din loc

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Man, ti-as scrie in privat cum sta treaba cu aceste relatii... si poate te fac sa si intelegi ce ai avea de facut.
Pana atunci gandeste-te tu contezi si fericirea ta, care nu sta in eawinking

| MidnightR a răspuns:

Nu trebuie sa fii geniu sa iti dai seama ce ar trebui sa faci.Relatia ta a facut poof de cand cu sarutul.

| OMFGConrad a răspuns:

Scrie-i un asemenea text ei, apoi block, pa şi la revedere. Dacă vrei ceva "stabil" caută în jurul tău, nu pe net!