| missy18 a întrebat:

Am o mare problema, prietenul meu vrea tot timpul sex! Nu stiu cum sa-l potolesc! Ce sa facccc?!?!?!

8 răspunsuri:
| Paula007 a răspuns:

Cumpara i un vibrator si introdu-l in singura gaura disponibila din pantalonii lui. sa vedem cat chef va avea sa repete maine experimentul dupa ce a fost frecat bine o ora, doua. laughing))

pai, ce, tu esti mana lui dreapta, sa fii disponibila cand i se scoala lui? atata timp cat tu nu vrei, trebuie sa stii sa te impui. ca esti o fiinta umana si meriti respect, nu o tarfa de pe centuri.

succes in experiment big grin

| anka89 a răspuns:

Daca o faceti in fiecare zi si de mai multe ori pe zi spune-i sa faceti si o pauza si mintel ca te doare p***a.(scuze)

| Ecea a răspuns:

Este nepriceput tipul.
Degeaba vrea toata ziua, daca tu te plangi inseamna ca nu stie decat sa dea din cur.
Nu exista femei frigide ci doar barbati nepriceputi.
Daca se pricepea iti spun eu ca vroiai tu mai mult ca el.

| ShowTim3 a răspuns:

Sa il castrezi straight face

| dyyva a răspuns:

Inseamna ca el sta cu tine doar pentru sex. incearca sa-i explici ca sexul excesiv poate avea si unele urmari mai rele( nu este recomandat sa faci sex asa de des pentru ca poti avea probleme gicecologice)

| uusername a răspuns:

Pai e cam nasoala treaba.zii sa nu se mai gandeasca la asta mereu.si daca tu nu ai vrea ar merge la alta?

| anneka a răspuns:

Explicai ca nu numai sexul conteaza o relatie si ca esti multumita ca te vrea asa de mult, dar exagereaza.

| auranebunatica a răspuns:

Simplu...evita-l sau pune stoplaughingsi eu aveam un iubit care vroia sa facem sex app zilnic si pe mine ma plictisea si o avea km mare si ma durea si am pus.