| ForeignO a întrebat:

Am o mica problema și de data aceasta. Ei bine, îmi place foarte mult de un băiat. este "Berbec" și este blond, cu ochii albaștriihee hee(bineînțeles)și este un pic cam...afemeiat, adică sta cu fetele mai mari si nu numai cu ele. In general sta cu fetele nu cu băieții. Si își face freza foarte ciudata, una de papagal laughing dar totuși pe mine ma atrage foarte mult. L-am întâlnit într-o tabăra. In prezent am parul scurt (cum puteți vedea în poza) și nu știu dacă îl atrage... Daca știți cum pot sa-l seduc sau măcar sa-l fac sa ma placacrying Va rog, Ajutor!

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, draga mea, fi naturala, fi tu insuti, un baiat daca te place te accepta asa cum esti, fi sincera, zambareata, nu conteaza daca nu ai parul lung...esti foarte frumoasa din cate vad si sigur poti cuceri acel baiat, dar fi cat se poate de comunicativa, vb cu el, stai in preajma lui, sti tu mai bine...

5 răspunsuri:
| pisoias29 a răspuns:

Hmm draga dorutza, cati ani ai tu? un baiat daca sta cu fetele nu inseamna ca e afemeiat in primul rand...asa daca ar sta numai cu baietii ce ai mai spune? ca este homosexual? hmm nu conteaza daca ai parul scurt sau lung un baiat cred ca cel mai putin se axeaza pe lunigimea parului...incearca sa fii tu, sa intri in vorba cu el, sa il intrebi daca nu vrea sa iesiti la un suc sau la o plimbare... abordeaza-l cu incredere

| NoName0011 a răspuns:

Vai da nu ai parul scurttongue numa bunsmug

| kenzo007 a răspuns:

Salut...
Incerca sa intri in vorba cu el, sa comunici eventual sa afli ce ii place lui invita-l undeva in oras sau sa mearga cu tine undeva ceva de genu: Nu vi cu mine pana in Mall... inventeaza si u ceva big grin si mai aburesel unpikbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| ForeignO explică:

Am 12 ani...