| Mihaelaioana123 a întrebat:

Am o nelămurire. Astăzi trebuia sa-mi vina menstruatia si nu mi-a venit, dar ma doare mijlocul si pe sub burtă. Oare sa mi ma astept ca trebuie sa mi vina? Problema e ca de obicei cand fac sex imi vine mai devreme decat trebuia sa mi vina acum nu mi-a venit. Poate exista riscul unei sarcini sau sa mi ma astept ca trebuie sa mi vina menstruatia? Dau funda celui mai bun raspuns clar

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai facut sex protejat, menstruatia trebuie sa-ti vina.Probabil ca-ti va veni, mai ales daca suferi deja de sindromul premenstrual(durerile abdominale)