| marilenaaa a întrebat:

Am o nelamurire : Se uita o tipa la mine insistent tot timpu`. ea sta cu un baiat, cu care eu si el ne cunoastem din vedere. Oare tipa si-a dat seama ca acestui baiat ii km place de mine? ..Si cand este cu ea se uita la mine, si cand vorbeste cu anumite persoane, daca eu sunt prin preajma se uita la mine..si pe langa acest fapt vreau sa stiu, daca si lui ii place intr-adevar de mine? am observat ca vrea sa fim mai apropiati. big grin. daca se poate vreau raspuns la ambele intrebari. multumesc, anticipat.

1 răspuns:
| Larisssaa a răspuns:

Bună.
Nu te băga. Nu este un băiat serios. Dacă o plăcea pe fata cu care este acum nu s-ar fi uitat la tine. Şi poate aşa va face şi cu tine. Nu merită. Şi cred că ar trebui să vorbeşti cu el despre acest lucru.
Baftă!

Dacă te-a ajutat răspunsul meu, fundă.