| michaelaaa a întrebat:

Am o nelamurire si as vrea sa v-o zic ca sa imi spuneti parerile voastre...ce fel de fete prefera baietii? nu am avut nici o reletie pana acum, e din cauza ca sunt mai cuminte? nu inteleg de ce baietii prefera numai fete smechere. Oare am eu ceva? trebuie sa ma schimb?

Răspuns Câştigător
| 22andreea22 a răspuns:

Nu trebuie sa te schimbi. nu ai gasit pesoana potrivita. baietilor le plac fetele rebele insa nu o sa aiba niciodata o relatie serioasa cu una dintr-asta. baietii au gusturi diferite, e greu sa spui ce prefera ei, depinde de personalitatea lor. un lucru iti pot spune clar, nu trebuie sa te schimbi pentru nimeni, sunt multi care apreciaza genul de fata ca tine si care cauta asa ceva, care s-au saturat de fite si figuri.nu dispera, este cineva pus de-o parte si pentru tine.

3 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

"nu inteleg de ce baietii prefera numai fete smechere." JUST WTF?laughing
Cine ti'a mai zis si asta? Sunt sigur ca exista baieti care ar vrea sa fie intr'o relatie cu tine, doar ca tu nu dai deloc de inteles ca ai vrea o relatie.N'o sa vezi baiat mai "linistit" ca si tine, sa vina la tine sa te intrebe daca vrei sa fii intr'o relatie..Trebuie sa faci si tu ceva daca vrei o relatie.Stiu ca fetele obisnuiesc ca baiatul sa faca prima miscare, dar nu merge mereu asa.

| gingergirl1 a răspuns:

Nu te schimba, ramai asa cum esti.Asa sunt si eu,si mai bine asa decat o panarama,pentru ca din cate am observat UNII baieti le prefera pe cele cuminti,Bine acum daca te referi la cele "mai fitoase"cu multi amici si etc nu poti zice ca sunt rele,or parea ele rele dar nu le cunosti deci nu sti ce vad toti la ele.
Pe bune acum, daca tu ai fi baiat, nu ai vrea o fata cuminte care sa nu te insele si etc? happy Nu stiu, mai asteapta si tu, oricine are pe cineva pus deoparte!

| SunnyDay88 a răspuns:

Baitii ar f*** si gaura cheii, asa ca nu se pune problema de "ce fel de fete prefera baietii". prefera orice fel de fata! in plus pentru fiecare tip de fata exista un tip de baiat.

normal ca problema e la tine. nu esti destul de feminina, nu te iubesti destul de mult, esti frustrata sau esti disperata dupa un partener si tu cu tine nu esti fericita, ai nevoie de un baiat ca sa fii. barbatii simt lucrurile astea in inconstient si evita fetele de genu asta.