| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
Am o prietena care a întreținut relații intime cu o alta persoana (nu s-a terminat înăuntru) neștiind ca e însărcinată. Se poate sa semene copilul cu persoana respectiva? M-a întrebat pe mine, i-am zis ca copilul ca semăna cu persoana care s-a terminat înăuntru.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Viitoarea progenitura de obicei seamana cu unul dintre cei 2 parteneri de sex in urma caruia s-a format si a rezultat sarcina implantata in uter. Urmatul/urmatorii partener(i) de sex NU are nici cel mai mic aport genetic deci nici cea mai mica legatura cu fizionomia sau caracterul viitorului copil.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Adica acea prietena esti chiar tu.