| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am o problema.Acum cateva luni m-am despartit de prietena mea.Am ramas prieteni, iar eu m-am indragostit de verisoara ei de aceeasi varsta.Credeti ca ar fi o ideebuna sa o intreb daca vrea sa iasa cu mine? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Razvaneserios a răspuns:

Nu stiu, sincer, nu cred ca o sa iasas cu tine. Adica cu siguranta fosta ta prietena i-a vorbit verisoarei despre tine si cine stie ca i-a mai zi dupa despartire. Oricum, iti poti incerca norocul, ce ai de pierdut?

| Catacata7799 a răspuns (pentru Razvaneserios):

Ma intreb daca e corect ceea ce fac, adica, daca e fair fata de fosta mea prietena.

4 răspunsuri:
| Pathetic a răspuns:

Nu, dupa mine este ceva complet normal daca te simti atras de ea, de ce nu ai intreba-o?
Ma rog, verisoara ei nu are de ce sa aiba treaba voastra din moment ce nu mai sunteti impreuna.
mult noroc.

| Catacata7799 a răspuns (pentru Pathetic):

Multumesc baieti, cred ca o sa o intrebwinking

| Razvaneserios a răspuns (pentru Catacata7799):

Cu placere, multa bafta