| lory1994 a întrebat:

Am o problema cu pc.ul. nu reusesc sa ma conectez la internet.va rog sa ma ajutati. Detin un modem Huawei e 372 cu internet TIM. Momentan sunt in italia.de ceva vreme cand deschid un browser imi zice ca serverul proxy nu raspunde.dar am debifat casuta si tot nu functioneaza.nu merge nici messul ..si totusi imi apare ca sunt conectata la net.am windows 8..nu stiu ce sa mai fac..am reinsralat modemul si tot nimic.va implor sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| cdu92 a răspuns:

Ia laptopul si du-te la nenea ala de unde ai luat chiavetta si explica-i cum sta treabawinking

1 răspuns:
| Caquis a răspuns:

Ai incercat sa suni la firma de la care ai net? Sunt sigur ca gasesti acolo raspunsul si rezolvarea...