| ankuta a întrebat:

am o problema imi place forte mult un baiat si nu stiu daca ma place. El incearca sa afle ce se intampla cu mine, problemele mele etc.Suntem buni prieteni dar imi e teama sa nu fie doar atat si imi este rusine sa ii spun ca il plac deci va rog gasiti alte sugestii...mersi anticipat:X:*

3 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Sa faci cel mai simplu lucru si sa-i fie pe plac, nu trebuie neaparat sa ii zici verde-n fata.Il iei prin surprindere cu un sarut scurt si vezi reactia.

| nerryssa a răspuns:

Daca nu vrei sa-i spui direct ca il placi...ai putea de exemplu.cand va plimbati sa'l iei de mana.sau ceva de genu'... big grin bafta! :*

| blue_6227 a răspuns:

Alte sugestii? As putea sa-i spun eu, dar cum? laughing Nu exista alta varianta, tu trebuie sa vorbesti cu el! Scrie-i simplu un sms: "Ce-ai zice daca ai avea o admiratoare secreta?" apoi in functie de ce spune el, ii raspunzi si tu, daca e imbucurator raspunsul lui ii mai scrii "Si ce-ai spune daca as fi eu acea admiratoare?" Simplu si haios, ce-as mai vrea sa am varsta voastra. Bafta!