| ms69boss a întrebat:

Buna
Am o problema in legatura cu erectia mai exact totul decurge normal in timpul preludiului dar in momentul penetrari pierd erectia. ce pot sa fac? P.s. am 17 ani

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Nu ai experienta si moare la intrare. Tu la 17 ani, cum vrei sa fi? Ai prea mare dorinta sa faci sex si asta te inhiba. Psihologic, esti intr-un blocaj. Functional, esti sanatos, doar il ai beton. Erectia e o chestiune de... relaxare. E ciudat, e paradoxal, dar asta inseamna. Relaxeaza-te si vei avea parte de tot ceea ce e mai bun. Nu uita de caciulite.

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Mestere mergi la medic.Vad ca prietenul ywar spune ca e de natura psihica, insa eu spun ca nu are a face. Faptu ca iti pierzi erectia e de alta natura. Incearca sa te masturbezi mai rar daca faci asta sau sa urmezi un tratament prescris de un medic.Bun uite, nu vreau sa te sperii dar sa gandim logic:1-Cand ti se "scoala "si o vezi pe aia acolo intinsa in fata ta e anormal sa iti pierzi erectia. Gandeste-te si tu! Poate daca iti dai drumu de la prea multa excitare atunci se intelege sa iti pierzi erectia.Insa restul nu are nimic logic.Ok uite incearca ceva de genu :Incearca sa te obisnuiesti cu partenera tongueetrece cat mai mult cu ea amandoi goi, preludiu la greu si vezi ce iese.Asta in ideea ca poate te "emotionezi" de priveliste si e indicat sa te obisnuiesti cu ea.Mai e o alta problema des intalnita in ziua de azi. Cand fata e buna rau, te face sa ejaculezi cat ai bate din palme, dar cu timpu ajungi sa te tina mai mult, pentru ca te obisnuiesti cu ea si cu ce are intre picioare.

| Sergiu72 a răspuns:

Poate fi de la emotii, de la o insuficienta excitatie, de la o nepotrivire intre voi, poate fi un diabet. Povesteste-i medicului de familie, fara sa-ti fie jena. Sanatate!

| MirceaMirel a răspuns:

Pune-o sa sufle in furtune ca sigur ai un gunoi pe instalatiehappy

Răspuns utilizator avertizat