| anonim_4396 a întrebat:

am o problema sant cu un baiat pe care nu il iubesc... iubesc pe altcineva si credeam ca daca o Sa stau cu el o Sa uit de persoana pe care o iubesc dar nu a fost asa ..si vreau Sa imi dato niste sfaturi cum as putea Sa Ma despart de el ..Multumesc!

6 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Pai cum te-ai despartit si de celalalt. oricum o sa iei altul la rand..deci esti obisnuita

| anamaria0974 a răspuns:

Cel mai bine este sa ii spui in fata ce vrei sa faci, nu o mai lunggi ca nu-si are rostul! Va aprecia sinceritatea decat minciunawinking Cred ca stiai si tu asta :*

| neutrino a răspuns:

Si el tot pentru un astfel de motiv este cu tine. Asadar, ii poti spune linistita, si el va rasufla usurat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sfatul meu ar fi sa nu te desparti de el printr-un mesaj. Pentru ca esti agramata si exista riscul ca el sa nu inteleaga ce incerci sa spui.

| MiruD a răspuns:

Ii spui ca nu il iubesti. Ce altceva poti inventa?

| dinhoo a răspuns:

Fii sincera cu tine in primul rand.