| timeea7 a întrebat:

Am o problema.Sunt cu iubitul meu de 1 an si 3 luni...Ne intelegem bine, dar mai sunt si certuri..Acum 2 zile, s-a suparat pe mine pentru o greseala pe care am facut-o si a decis sa ne despartim.Desi suntem in mod normal despartiti, tot mai vb la telefon..ne-am si intalnit, dar in calitate de amici. Dar pe mine ma doare asta..eu vreau sa fie ca inainte pentru ca il iubesc foarte mult.De fiecare data cand il intreb daca vrea sa ne impacam ori spune ca "NU, ramanem doar amici" sau spune ca se mai gandeste. dupa care raspunsul e la fel..ca vrea sa ramanem doar amici.Desi e indiferent acum cu mine, se comporta si ca inainte(rade, glumeste). nu stiu ce sa mai cred...De ce se comporta asa? Funda cine imi da un sfat. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Deyush a răspuns:

Da, mi se pare corecthee hee dar depinde si cu ce ai gresit. Poate el vrea sa fiti ca amici, deoarece nu vrea sa va mai certati si sa iti faca rau prin certurile de cuplu. Cu siguranta tine la tine, dupa 1 an nu ii este tot una sa nu vorbiti sau sa nu va intalniti, de aceea a si decis sa fiti amici, putea sa zica : bun, cu mine nu mai ai ce vorbi, sterge nr meu chatterbox... Sper ca te-am ajutat :* mult noroc, pe parcurs poate o sa va impacati big hug pussy :* funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Eu zic ca face pe interesantul!