| biutzacool12 a întrebat:

Buna am o problema un baiat de la mine din clasa e super frumos si mie imi place foarte tare de el dar nu stiu cum sa ii spun lui ii place de colega mea de banca dar nu vreau sa stie nimeni ca il plac.multe fete le-a spus ce simte fata de el dar el i-a spus doamnei etc. am fost la ziua lui si am mai fost odata la el cu colega mea de banca dar nu stiu cum sa ii spun ca il plac ca sa nu am probleme va rog ajutati-ma dau fundita celui mai bun raspuns please am nevoie de ajutor

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

Pai cred ca ar trebui sa incerci sa-i spui ceea ce simti pentru el.Inccercarea moarte nare. Vorbeste cu el nu te costa nimic daca ii vei spune poate daca i-ai spune ca iti place de el se va comporta diferit cu tine in sensul bun. Succes. fundita?happy

3 răspunsuri:
| Cristyn a răspuns:

Mai bine nu ii sp, mai bine incearca sa-i atragi atentia. Un sfat sincer, incearca sa nu te combini cu colegi tai.Gandestete cat de naspa o sa fie dupa ce o termini cu un coleg.

| kattya96 a răspuns:

Daca el o place pe colega ta, nu cred ca sunt prea multe sanse.
Trebuie sa fii absolut sigura ca si el te place, altfel sigur vei ajunge ca restul fetelor de care ai scris acum. Te sfatuiesc sa te asiguri inainte, sunt multi printi in lume care se dovedesc a fii de fapt broaste si s-ar putea sa te faca sa suferi.
Treci peste, daca e sa fie ceva va face el primul pas, dar daca e sa fie in locul tau colega de banca atunci... nu merita.
SUCCEShappy!

| flavi a răspuns:

Deci ia-l intr-un colt si zii ce simti nu ai nimic de pierdut...