| crinsalbatic a întrebat:

Am o relatie cu un baiat si am facut doar sex anal( niciodata normal). Mi.a intarziat doua zile, cand mi.a venit a fost o pata maronie apoi a fost normal doua zile si acum nu mai am nimic ( inainte ma tinea 6 zile). Stiti cumva din ce cauza e asa si nu este normal?( nu mi.a intarziat niciodata pana acum)

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca tu ai impresia ca exista sansa unei sarcini te inseli amarnic, poate e doar dereglare hormonala

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Esti o floare esti un crin

| mihai69 a răspuns:

Nu e rău să faci o vizită la ginecolog.
Pata maro o fi de la sexul anal?!? oricum, te lămurește dom' doctor!

| Oana92 a răspuns:

Mergi la medic pentru un diagnostic. In orice caz nu are legatura cu faptul ca ai facut sex anal.