| diana07 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor.am fost cu un baiat 6 luni. timp in care am fost mereu impreuna.eu i-am cunoscut parinti iar el pe ai mei.ne-am certat un putin.iar el a spus sa nu ne impakam. dupa 2 saptamani sa aflu ca e cu alta.si ca ar fi fost si o saptamana in care era cu mine.m-am certat si cu prietenele mele pentru ca ele au vazut ceva si nu mi-au spus.acum tipa mi-a luat locul. vreau niste sfaturi sa-i despart.nu din rautate dar si ea mi-a facut la fel plus ca nu mai pot de tristete.

1 răspuns:
| zRainbowx3 a răspuns:

Hey ^_^, deci ca sa ii poti despartii urmareste`o pe tipa mereu, oriunde si afla`i punctele slabe, cu cat sunt mai jenante si mai stupide, cu atat scapa el de ea, si daca nu merge, barfeste`o si roaga`ti prietenii sa imprastie barfa iar cand va ajunge la urechile tipului, ouch, mdea, ii va da papucii tipei =]! Funda? :"3