| iulia18_7240 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutorul vostru va rog. Mi-a intarziat o saptamana am facut doua teste ambele au iesit negativ insa tot nu mi-a venit... Eu si prietenul meu folosim mereu prezervativul deci ne-am protejat de fiecare data... Trebuie sa mentionez ca luna aceasta m-au tot durut tare ovarele si ma gandesc ca poate sunt racita si de aceea intarzie... Am spus ca mai astept cateva zile fac un alt test si merg la ginecolog dar va rog sa-mi spuneti daca ati trecut si voi prin asa ceva... Multumesc!

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai intuit bine ce trebuie sa faci. Fa un test de sarcina din urina de dimineata luni si apoi, indiferent de rezultat, du-te la ginecolog.

| SweetCandy a răspuns:

Doamne...am avut si eu probleme din astea...eu zic sa stai linistita, pentru ca daca zici ca v-ati protejat si nu au existat alte probleme(gen ruperea prezervativului) o sa iti vina sigur... poate o fi o dereglare hormonala... o raceala, cum spui si u sau poate dauna si stresul, k daca u te gandesti mereu k nu iti mai vine nu faci bine absolut deloc...calmeaza-te si fii linistita, k totul o sa fie bine!

multa sanatate si sa fii fericita q iubitul tau!

puphappy

| Ioana_8202 a răspuns:

Draga calmeaza-te... t inteleg dar mai ast cateva zile poate e p drum si o sa vina daca zici ca te-au durut si ovarele... daca nu du-te l un ginecolog...multa sanatate kiss

| Ioana_8202 a răspuns:

Draga calmeaza-te...t inteleg dar mai ast kteva zile poate e p drum si o sa vina daca zici k te-au durut si ovarele...daca nu du-te l un ginecolog...multa sanatate kiss

| alinaandrei a răspuns:

Da.racisem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Posibil o răceală, o dereglare hormonală sau chiar pe fond nervos că nu mai apare. I s-a făcut și frică să mai vină la tine văzând cât te agiți.
Consultă un medic ginecolog pentru a vedea exact cauza.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru raspunsurile voastre... mi-a venit si mie in sfarsit... racisem si eu... acum sunt sub tratament...