| roxana_3428 a întrebat:

Am si eu nevoie de parerea voastra! Imi place un baiat dar nu stiu daca si el ma placesad Situatia este: Se uita la mine si prietenii lui se uita la mine! Imi zambeste, sta aproape de mine, cand este la o indepartare se uita fiz la mine, ma baga in seama! Odata era cu un prieten si prietenul lui a aratat spre mine razand jignindu-ma si el s-a uitat urat la prietenul lui si nervos si nu la bagat in seama! Ma ajutatii va rog, oare ma place? :o Multumesc

5 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Eu zic ca te place, din cate mi-ai spus. Saluta-l cand treci pe langa el, asta daca nu va cunoasteti deja. happy

| neutrino a răspuns:

Nu ca te place, te iubeste, tu chiar nu vezi?

| 456deea a răspuns:

Pai s-ar putea sa te placa....baietii sunt o carte INCHISA pote chiar te place sau doar se comporta frumos

| aaaandreeaa a răspuns:

Te place

| Malinutza25 a răspuns:

Eu zic ca s-ar putea sa te placa.Sau poate asa se poarta unii baieti.Dar cred ca te place din moment ce ai spus ca era suparat pe prietenul lui atunci cand te-a jignit.Dar poate e timid si asteapta ca tu sa faci primul pas.De asta poate doar se uita la tine dar nu te saluta.