| LuckyMe28 a întrebat:

Am si eu o curiozitate. ieri m-am masturbat reciproc cu prietenul meu iar el a ejaculat si apoi s-a sters cu un servetel, iar apoi mi-a introdus degetele in anus. Exista vreo posibilitate sa raman gravida? Sunt virgina si sunt foarte speriata si nu am cu cine sa vorbesc despre asta. va rog sa nu radeti de mine

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

În anus este imposibil sa ramai gravida.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu ramai gravida de la asa ceva stai inistita.

| Pool77 a răspuns:

Cum **** mea sa nu razi cand nu stii diferenta dintre anus si vagin dar tu totusi faci prostii?
Bai fata, sperma trebuie sa ajunga in vagin nu in anus/cur pe unde iasa scaunul.
Pune mana si citeste o carte, poata data urmatoare inghiti si vii aici sa pui intrebari prostesti.

| BryBard a răspuns:

Nu rade nimeni, daca s-a sters, nu e logic ca nu mai e nica pe deget? Stai fara grija ca nu ai nica.Si ca s-a ramai "insarcinata" trebuie sa intreti relatii sexuale prin vagin, anusul si vaginul nu au nicio legatura.

| LuckyMe28 explică:

Nu in anus, in vagin. Ma scuzati