| Melisa26 a întrebat:

Am si eu o dilema...prietenul meu mi-a introdus degetul in vagin si mi-a fost frica sa nu fi avut sperma pe mâini, dupa ce s-a spalat si șters. Menstruația nu mi-a întârziat, ba chiar a venit mai repede cu o zi si a fost abundentă 2 zile apoi a 3a zi a venit normal si dupa nu mi-a mai venit. Am facut un test de sarcina si a iesit negativă. O singura liniuța! Dar tot sunt îngrijorată,. Deși cred ca nu ar trebui sa mai fiu.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca asa ar trebui sa se intample in cazul tau fiindca NU poate exista nici un motiv de ingrijorare in situatia ta. Incercati sa ganditi logic pentru ca sexul sa reprezinte o placere o satisfactie si nu o teama permanenta generatoare de stres inutil. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai gravida daca nu a avut sperma pe degete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si acum ai douazeci sau mai intai ai renuntat la degetele tale? Oricum, degete de barbat la o mana de femeie...