| paula90 a întrebat:

am si eu o intrebare.care ar fi cauza ca am usturimi in zona intima in timpul sexului si un timp dupa? s-a intimplat de doua ori asta! poate fi din cauza ca peste citeva ore de la actul sexual mi s-a inceput menstruatia? sau e altceva?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o infectie genitala, o vaginita. Dupa menstruatie, trebuie sa mergi la ginecolog pentru consult si examen de secretie.

| dariaelena a răspuns:

Sau poate ai racit jos.sunt mai multe cauze...dar mai bine sa fi tu linistita,eu te sfatuiesc s te duci la ginecolog,e mult mai sigur,asa noi putem sa iti dam sfaturi, sa ne dam cu parerea, dar nu suntem doctori sa stim:*sper ca te'am ajutat

| Dunnamite a răspuns:

Fugi la ginecolog.

| nustiu_2803 a răspuns:

Cieste sper sa-ti fie interesant.

http://www.eva.ro/......34716.html