| Elisaotel a întrebat:

Am si eu o intrebare daca ma poate ajuta cineva? Dupa ce se termina o femeie mai este uda?

Răspuns Câştigător
| XxBlueRosexX a răspuns:

Da...normal

12 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca e perfect sanatoasa, functionala ok, da!
Daca nu, are ceva probleme!
Se foloseste lubrifiantul la purtator - saliva - sau de la magazin Durex 2 in 1.
Dar, am mai intalnit cazuri si in care e gata, e satisfacuta si orgasmizata si totusi la final e aproape uscata.
Fiecare tipa e altfel, dupa cum nici degetele nu seamana intre ele.

| GdX a răspuns:

Ohoo...normal. Chiar mai uda decat la inceput.

| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa orgasm, "pasarica" devine efectiv inundata, super uda. happy

| mihai69 a răspuns:

Păi dacă se termină, înseamnă că nu mai e, nu? nici udă, nici uscată. Nu mai e deloc! Doar s-a terminat, nu?

| Emilian65 a răspuns:

Da, poate fi uda pana la urmatorul act sexual.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Da, dupa primul orgasm este clar ca mai sunt uda, poate vine si urmatorul...laughing)

| Bmb_Alex_1990 a răspuns (pentru XAndreeaAndreeaX):

Nu esti prea mica pentru sex?

| XAndreeaAndreeaX a răspuns (pentru Bmb_Alex_1990):

Nu

| Bmb_Alex_1990 a răspuns (pentru XAndreeaAndreeaX):

As vrea sa te cunosc

| XAndreeaAndreeaX a răspuns (pentru Bmb_Alex_1990):

Si eu as vrea sa nu te mai aud.

| Bmb_Alex_1990 a răspuns (pentru XAndreeaAndreeaX):

As vrea sa te aud gemand de extaz laughing

| Elisaotel explică:

Nuuu, am 23 de ani! Am fost doar cu doi baieti dar problema este ca atunci cand fac dragoste simt placere doar putin la inceput! Nu inteleg ce se intampla.