| anonim_4396 a întrebat:

happy Am si eu o intrebare destul de simpla aparent, ce cadou sa ii cumpar prietenei mele, pe langa trandafir, ciocolata, inimioara din plus? nu prea am idei :-s cea mai buna idee are fundita :*

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ma bucur ca nu uiti de trandafir.happy
Insoteste-l cu ceva care sa-i ramana.
O inima din plus,o podoaba cu inimioara(bratara sau colier),o felicitare frumoasa unde-ti poti asterne si tu doua vorbe dragi,CD-ul cu muzica voastra preferata,un breloc cu piatra swarovsky in forma de inima,lucruri mici si dragute,care sa-i aminteasca de sarbatoarea asta.
Nu te pierde in amanunte, iesi din casa si fa o plimbare prin magazine, ideile iti vin privind vitrine...
Succes si inspiratie!happy

2 răspunsuri:
| AR1373 a răspuns:

O fusta, un tricou sau o rochie. Sper ca imi dai fundita.

| EGT a răspuns:

Fa.i la comanda un glob cu apa si inimioare sh ininterior poza voastra este foarte frumos sper ca te.am ajutat... funda?:d