| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare... eu sunt fata dar intreb si fetele si baietihappy
daca esti baiat: ai face sex cu o fata cand are ciclu mens?
daca esti fata: daca baiatul ar fi de acord ai face sex cand ai avea ciclu mens. te-ar deranja? va rog sa-mi raspundeti serios. daca nu mai bine nu mai raspunde oh go on.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciclul mentrual este perioada dintre prima zi a aparitiei menstruatiei si prima zi a menstruatiei urmatoare...deci asta consta in 28 de zile...(difera de la un organism la altul)
am inteles ca tu te referi de fapt la menstruatie ...si referitor la intrebarea ta...nu as face-o cand sunt pe stop e destul de aiurea...nu ca am incercat... dar nici nu vreau...nu stii cu ce te poti trezi dupa aceea...
sper ca ti-am putut fi de folos...
take care of you.happy

15 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu am facut sex inca, dar sigur m-ar deranja sa o fac, fiind in aceasta situatie, as refuza, pentru ca nu m-asi simti comod, mi-ar fi rusine...

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca toata treaba implica si alcool, da laughing
Daca nu, mai avem rabdare, ca nu murim. happy

| buburuzAndreea a răspuns:

Nu as face asta. Mi se pare scarbos. Si la fel i se pare si prietenului meu.

In plus, am auzit ca daca faci asta va puteti alege cu niste infectii de ti-e mai mare dragul. :-J :-s

| wannabe a răspuns:

Sunt baiat. si as fi de acord. dar daca ea nu doreste atunci nu o voi forta

| Adyna_2391 a răspuns:

Depinde de ambii parteneri; fiecare cuplu hotaraste daca pot face asta si daca nu; nu cred ca trebuie judecata si criticata chestia asta pentru ca fiecare avem un anumit mod de a gandi; doar sa stii ca a face sex cand esti in timpul menstruatiei presupune si anumite riscuri...happy

| gabriela_7862 a răspuns:

Draga mea, eu am facut-o cu sotul meu pe stop inca d cand eram la inceputul relatiei. asta bineinteles daca ma simteam eu in stare, pentru ca stii tu... dureri de burta, stari aiurea, etc. daca nu vroiam, atunci il "rezolvam doar pe el". nu e corect sa spui "lasa draga sa stea si el ca nu moare". incearca sa te pui in locul lui: tu sa-ti doresti fff tare pentru ca-l iubesti si el sa te refuze. dar nici nu-i condamn pe cei care n-o fac in acea perioada. fiecare e liber sa faca ce vrea si nu poti obliga pe nimeni. depinde doar de ceea ce simtiti amandoi, pentru ca sexul se face de comun acord.

| MissCamelia a răspuns:

Eu am facut sex pe ciclu, nu m-a usturat, nu prea ai ce probleme medicale sa ai ca nu dureaza ore o partida

| roxy_5007 a răspuns:

Am facut asta o data dar e scarbos pentru partener

| danutza a răspuns:

Il manaca asa tare laughing....sa se abtina

| zuzumic a răspuns:

Am auzit ca daca esti pe stop te doare i ai usturimi eu nu am facut asa ceva si nici nu o sa fac din simplu fapt ca e dea dreptul scarbos... Un baiat care tine la prietena lui nu ii propune chestia asta doar disperatii si ar furao cu o fata pe menstruatie

| mariutza a răspuns:

Nu am facut niciodata sex...nu as face daca as fi la ciclu. mi se pare scarbos...si neigienic

| Madalina_4750 a răspuns:

Eu am facut sex cand am avut ciclu... o singura data ...si asta doar pentru ca au fost vreo 2 saptamani in care nu am facut sex cu prietenul meu (deci era cam disperat)... e cam incomod.

| hgfdhgfgh a răspuns:

Esti dulce daca vrei sa vb mai multe te astept pe messenger am id-ul aalleexxxalexxx. pup

| blonda_1282 a răspuns:

Buna. sfatul meu ar fi sa nu faci sex cand esti la menstruatie, deoarece este destul de scarbos si nici tu nu te-ai simti bine si ai sta tot timpul stresata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu