| oCiudata a întrebat:

am si eu o intrebare:"La ce va uitati voi baietii prima data la o fata?"
Ma scuzati de categorie!
Multumesc!

12 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Nu e logic ca la aspectul fizic? Pentru ca pana sa-i cunosti caracterul, p`ala il vezi. Pe unii ii atrag ochii frumosi, fata fina, sanii mari, fundul bombat, sau nu. Baieti sunt diferiti, dar toti observa intai aspectul fizic pentru ca ala iese in evidenta la prima privire.

| maradi3 a răspuns:

N-ai crede dar...la fata!laughing

| Mrlove a răspuns:

Pai normal la felul cum arati la sani. fata corp in general, daca te intalnesti cu o fata pentru prima oara normal ca la asta te uiti si te simti atras pentru ca o sa fie ceva de genu ca un copil care vrea o jucarie sa spun asa daca jucaria nu e frumoasa nu o vrea sad cel putin asa fac majoritatea baietilor dupa care luam in considerare inteligenta spiritul energia etc. bafta

| FoarteLetargic a răspuns:

La chip

| Serafir a răspuns:

Cat este de frumoasa la fata si dupa la cat de bine ma pot intelege cu ea happy daca suntem pe o unda de prostie(inteligenta)

| Denis_8063 a răspuns:

Ochi

| PinguinuL a răspuns:

La urechi.

| 20CMrecords_3284 a răspuns:

Pai...la fund si la sani. apoi te gandesti in ce pozitii sa o pui.hee hee

| Addiction_8089 a răspuns:

Poate o sa ti se para ciudat, dar eu ma uit la chip intai rolling eyes.

| Cristea a răspuns:

Am sa fiu sincer... tits->face->ass. blushing

| samananca a răspuns:

Eu prima ma uit daca e virgina sau nu dupa aia trec la fund si apoi la siini /:d:dbig grinbig grin:d :s

| Florekenzor a răspuns:

La fata si dapa la extremitatirolling on the floor
funda!; D