| Dragomir_Catalina_1990 a întrebat:

Am si eu o intrebare la voi si cer seriozitate, eu si iubita mea suntem foarte speriati ..intr-o aseară eu si cu ea am ne.am jucat (am facut petting). ne.am jucat ceva timp si la un momendat frecandu-ne unul de celalat eu mi.am dat drumu ..nu mi.am dat seama ca o pot uda ..mentionez ca intre noi stratul de haine era grosul ..penisul meu era sub maiei,apoi chilotul, tricou si blugi cu nasturi.iar la ea o pereche de pantaloni gen blug si chilot ..inainte de joaca eu am urinat si am inteles ca asta e bine ..pata la ea era mai mare pe pantalon in partea din spate iar pe chilot era uda dantela chilotului ei si era grosuta si umpic foarte putin chilotul ..pata era la 1 cm de vulva.iar zona petei era ne epilata. dupa joaca s.a dus la baie ..de frica nu a mai stiu ce sa faca.s.a sters mai întâi in zona petei cu hârtie igienică iar apoi tot cu aceeasi parte a hârtie s-a sters peste tot si a dat si vulva umpic pe interioa. S.a sters bine dar sa sters cu aceeasi parte peste tot cu ce a sters pata ..mentioz ca statul de haine era grosut, înainte eu am urinat iar pata la ea cel mai mult pe dantela si umpic pe chilot..pata era mai sus le labii mari ..inainte de jaoaca ea avea câteva dureri de burta si era umpic tare ..acum este la fel ..capul pieptului este tare. burta la fel iar in zona dreapta jos o doare daca apasa ..insa mai nou o dor si ovarele ..ambele si o dor rau ..ne este frica amândurora am citit fel si fel de chestii cu sexul prin haine.dar nimic nu este ca la noi ..aseară a simțit o chestie cum ca ar fi oleznit ceva la ovarul stâng si cititnd pe net am gasit ca asta ar fi un semn bun ca ar fi elimita folicula ..in momentul de fata este la fel ..nu are pofta de mancare, nu poate sta locului de durere sibne este tare frica :-( va rag ajutatine cu un sfat ceva ..ne gândim la ceea ce este mai rau. exista sanse ca ia sa rămână gravida dupa toate cele mentionate?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Voi sunteți paralel rău cu lumea!
Astfel de jocuri se pot încheia extrem de prost.
Ori o faceți lată ori stați în banca voastră.
Este suficient o picătură să ajungă în vagin și ea să fie la ovulație iar sarcina se poate instala și fără un contact sexual complet.
În ce perioada a ciclului se afla?
Prin haine nu poate rămâne însărcinată!
Toaletarea se face prin spălare cu apă și săpun, nu șters cu hârtie.
Pa, pa.

| LaLaura a răspuns:

Buna.
E aproape imposibil sa ramana insarcinata.
Durerile si nepofta de mancare este de la stres, isi imagineaza toate prostiile si de aici si starea asta.
Incercati sa fiti mai atenti cu jocurile astea ca sa nu mai stati cu griji apoi.

| corbulalbrosu a răspuns:

Stati linistiti.Nu va stresati.Este imposibil.

| corbulalbrosu a răspuns:

Stimata Legiuitoare, prea multe explicatii si prea multi daca in cazul unui raspuns clar.

| Emilian65 a răspuns:

Daca treaba este asa cum o prezinti tu, nu aveti de ce sa va faceti probleme de sarcina.

| grab a răspuns:

Nu ramane. data viitoare ori la bal ori la spital nu mai umblati cu jocuri d-astea.

Răspuns utilizator avertizat
| RevolutionX a răspuns:

Al dreacu, te pisi peste gagicata in pat.Nu te mai tine supapa prietene, poate ai dreacu probleme cu urinatu'.

| Bbybianca26 a răspuns:

Buna. Eu spun sa stati linisiti ca riscul de sarcina este minim minimorum. Spematozoizii odata ajunsi in contact cu hainele isi pierd din mobilitate si mor in scurt timp.
Daca s-a sters cu aceeasi hartie peste tot poate fi o problema, insa atata timp cat nu si-a introdus hartia respectiva in vagin este bine. Pe viitor incercati sa aveti grija.

| Dragomir_Catalina_1990 explică:

Au trecut 10 zile de la menstruație