| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a intarziat ciclul o zi si mi-e km frica.nu am mai facut nimic de 2 luni, ba chiar luna trecuta mi-a venit cand trebuia. luna asta mi-a intarziat. de ce?

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Probabil esti racita. Nu ai de ce sa iti faci griji, daca nu ai avut contacte sexuale in ultimele 2 luni si mai ales daca luna trecuta a venit la timp. Nu te mai stresa si asteapta linistita!

Multa sanatate!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O zi este o intarziere mica, nesemnificativa, daca menstra anterioara a fost normala, nu cred ca esti insarcinata. Fa un test de sarcina pentru a fi 100% sigura.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O dereglare hormonală sau o răceală. Nu sunt motive de îngrijorare maximă.
O sarcină poate fi dacă menstra întârzie mai mult de 10 zile.
Pa, pa.

| Cătălina a răspuns:

Ai racit sau cel mai probabil ai o dereglare.

| Zmeura_5657 a răspuns:

Um...Se mai intampla.E o zi pana la urma, nu te mai exaspera ca dulapu' la tocit.

| JoJo_7391 a răspuns:

Stai linistita nu mie de examplu mi.a intarziat o luna in care am stat ca pe ace probabil ai racit la burta :*