| Sisuu a întrebat:

Am si eu o intrebare! Nu am avut nici un contact sexual pana acum dar prietenul meu m-a masturbat, adica mi-a atins clitorisul.doar atat(nu a introdus nimic in vagin)... dar dupa am vazut o pata mica roz pe lenjerie. E posibil sa nu mai fiu virgina? mi-e frica!sigh

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Himenul probabil e intact. Dar virgina e numai o femeie care nu a avut nici un contact sexual de nici un fel. Masturbarea de catre partener e considerata act sexual, asa ca nu mai poti spune ca ai fi virgina. Simplu fapt ca ai himenul intact nu este egal cu virginitatea.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ţi-e frică? Fuguţa la mănăstire.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Moral nu mai esti virgina fetita!

Si in curand cred ca nici fizicwinking

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Daca ti-a introdus degetul in vagin e foarte posibilwinking daca nu nu are cum

| gheorghita a răspuns:

Vrei sa ramai virigna pana la casatorie? Pai atunci trebuie sa ramai pura, azi te masturbeaza, maine sex oral, maine anal si de toate dar tu ramai virgina nu? Nu vreau sa fiu rautacioasa, sa nu crezi asta, dar daca ai o credinta in Dumnezeu si vrei sa ramai virgina pai fi cum trebuie sau nu mai fi, iar in legatura cu intrebarea ta eu spun ca mai esti virgina dar exista riscu sa ti se fi rupt himenul, altfel nu ar avea de ce sa iti apara pata aceea. Iubiti-va mult!

| Mihaic93 a răspuns:

Ala-i pipi, de frica ce iti era ca nu mai esti virgina te-ai scapat! Rusine!

| ynacuf a răspuns:

Pai cu sufletu sigur nuhee hee... dar daca nu a introdus nimic himenul e inca intregbig grin stai linistita... dar de ce iti e atat de frica sa nu mai fi virgina?

| Sisuu explică:

Pai poate o sa spuneti ca sunt de moda veche, dar as vrea sa fiu virgina pana la casatorie. O sa va intrebati de ce am facut asta, am facut-o pentru ca prietenul a sp ca se simte el bine daca face asta.big grin