| Bsmihaela a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare, pe 8 iunie am pierdut o sarcina de 5 saptamani, dupa 2 saptamani am reinceput contactele sexuale si am ramas iar insarcinata..asa presupun ca la spital mi-au spus ca nu am mai ramas cu nimic in uter,dar am discutat cu cineva si mi-a spus ca se poate sa fie acelasi fat,eu as vrea sa intrerup sarcina pentru ca situatia mea este mai dificila, dar daca este asa cum mi-a spus persoana respectiva ca s-ar putea sa fie prima sarcina depaseste 3 luni de zile...E posibil sa mai intrerup sarcina? Nu stiu ce sa cred, e prima sarcina asta? sau e cea care s-a conceput dupa 2 saptamani? Mentionez ca mie nu mi-a mai venit menstruatia, va rog un sfat happy

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Du-te la particular si fa un ecograf pentru a fi sigura daca e primul fat sau nu[daca nu ti-a venit mentruatia posibil sa fie primul...nu stiu ce sa zic]

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Deja idioata dupa o intrerupere de sarcina o luna nu se face sex apoi sper sa fii insarcinata sa nu il poti da afara

| neutrino a răspuns:

Numai un medic specialist poate descifra aceasta enigma a ta. Aceasta nu este o problema pe care sa o rezolvi prin gura lumii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar dupa doua saptamani ai inceput relatiile sexuale, esti sanatoasa la cap sau ce? Mergi la un medic specialist si un psiholog.Ce-aveti mai fratilor de vreti cu orice sacrificiu sa faceti copii? Dumnezeu le-a oranduit pe toate la randul lor