| pipluup a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru baieti.Care vi se par sanii perfecti pentru o fata de 14 ani?

Răspuns Câştigător
| Atotstiutorul a răspuns:

Sa fie putin mari, adica sa se vada nu sa fie din aceia mici care nu se vad, si de preferabil sa fie fermi, nu moi si flescaitiwinking

17 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

laughing) buna intrebare! presupun ca aia mici, care sunt in crestere smug

| Atotstiutorul a răspuns:

Ca doua masline asa!

| Azµre a răspuns:

Nu există sâni perfecți la 14 ani. Noi ne uităm la + 18

| andrey663 a răspuns (pentru Azµre):

Corect.Alea de 14 ani sunt varza.

| Azµre a răspuns (pentru andrey663):

La 14 ani sunt în dezvoltare... unele sunt țuguiate, altele nu sunt deloc zici că sunt scânduri abia după 18 ani le vezi frumusețea adevărată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Terminati-o mai cu "perfect" asta! Nu exista perfect si ca atare fiecaruia ii place altceva.n-are nicio importanta cui ce ii place.Conteaza sa-ti placa tie, sa te simti bine in pielea ta si, eventual, sa-i placa prietenului tau.

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Cum adica... care? laughing aia ai ei normal laughing

| roxkiss a răspuns:

Eu sunt fata si trebuie sa stii ca femeia are sini frumosto pe la 18 20 de ani ..in decurs de la 10 20 sut in formare! sinii nu pot fi perfecti!

| quiX18 a răspuns:

Mai asteapta...

| kiddo3mnca?ia? a răspuns:

Aia buni. laughing

| lupidor03 a răspuns:

Rotunzi, cu forma si nici prea mari nici prea mici laughing

| carol13 a răspuns:

Sa fie putin mari, adica sa se vada nu sa fie din aceia mici care nu se vad, si de preferabil sa fie fermi, nu moi si flescaitiwinking

| zzuuzzuu a răspuns:

Super

| Alex4papi a răspuns:

Eu sunt gay, deci nu-mi pasatongue da pentru 14 ani, nu tra sa te stresezi prea mult cu sanii, o sa mai crasca ei...winking

| Alle_Alexandra_1990 a răspuns:

Cum sunt ai meilaughing)

| eurynomus a răspuns (pentru Alle_Alexandra_1990):

Sa nu zici ca ai tai sunt perfecti k mi starnesti curiozitatea tongue

| Picasso a răspuns (pentru Alle_Alexandra_1990):

Ca toot te lauzi aici nu ne arati si noua?