| Hfjivdubn a întrebat:

Bună, am și eu o întrebare pentru băieți, vouă va place când ne imbracam in haine care ne scot formele in evidență? Si încă o întrebare de ce va place sa puneți mana pe sânii sau pe fundul nostru?

5 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Nu.
Mie îmi place când vă dezbrăcați de haine (de orice fel laughing )
Cum adică de ce ne place să punem mâna pe sânii și fundul vostru?
Ce vrei să ne placă? Să punem mâna pe calorifer? laughing

| VoidEternal a răspuns:

Ce nu ar fi de plăcut? laughing

| Nirvanaaa a răspuns:

Dar ce tipi ai întâlnit pana acum sad? Nu toți sunt așa și unora chiar nu le pasa cum te îmbraci. Dacă sunt atrași de tine nici nu își dau seama de ce porți tu in momentul respectiv.

| Paul754880338 a răspuns:

Eu as raspunde cu o intrebare. De ce va straduiti domniile voastre sa aratati bine, sa scoateti in evidenta tot ce are trimitere la sex din corpul vostru, de ce va plac complimentele si privirile atintite asupra voastra, de ce intrati in competitie intre voi fetitele si uneori chiar si femeile? De ce atata efort daca apoi ati fi mirate si dezgustate de rezultatul obtinut?! Nu cumva este tehnica aceia infantila, de altfel, prin care pozam in star obosit de succesul ce ne apasa pe umeri si agasat de numarul mare de fani ce ne inconjoara si vor sa ne atinga?! Da stiu! E o mare nedreptate sa te imbraci provocator si apoi sa nu mai fii privita decat de la gat un jos. Dar si daca intalnesti un tip care insistent NU te va privi mai jos de gat, vei fi teribil de agasata de aceasta atitudine. Daca insa ai canta la vioara tot publicul ti-ar urmari degetele ce scot acele sunete minunate, nu?!

| gogugogugogu a răspuns:

Nu. Doar in momentele intime, pentru incalzirea atmosferei...