| xOneTwoThree199 a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare si chestia e in felul urmator :plac un coleg de clasa,sta chiar in spatele meu,il ajut la scoala dica la teste,la ascultari si alte chestii,colegii nostri cred ca suntem impreuna ceia ce nu e adevarat,si de ce cred asta? daca nu suntem? colegii ma tachineaza ca sunt impreuna cu el si altele ceia ce nu e adevarat,ne tachinam dar la nevoie il ajut,colega mea de banca spune ca ma place si crede asta dupa cum se comporta cu mine... se comporta fix la fel cu o colega noua, colega mea de banca crede ca face asta (el) pentru a ma face geloasa, deci intrebarea mea este :El ma place? Dau fundita!

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Si de ce nu il iei separat si sa ii spui: uite, dai semnale ciudate, nu imi dau seama: ma placi sau nu.

Raspunsul va fi pozitiv. Ca te place.

De aici vezi tu ce vrei...

| xOneTwoThree199 explică:

*adica

| xOneTwoThree199 explică:

Cand stau in banca ma imbrastiseaza si ma ciufuleste usor... si chiar nu stiu daca ma place sau nu...