| NoNameGee a întrebat:

Am si eu o mica problema! Luna asta mi-a venit menstruatia care m-a tinut mai putin decat de obicei adica in loc sa ma tina 5 zile m-a tinut 2... Este ceva in neregula?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E in regula, stai linistita

| Anonimmaa a răspuns:

Nu cred ca este nici o problema. Poate este doar o raceala. Daca se mai intampla sa patesti asa cel mai bine ar fi sa mergi la un ginecolog, el iti va spune sigur daca este vreo problema sau nu. :*

| Anonimmaa a răspuns:

Nu cred ca este nici o problema. Poate este doar o dereglare sau ceva, sau poate ai racit. Daca se mai intampla nu ezita sa mergi la un ginecolog. El iti va spune concret daca este sau nu vreo problema. Ai grija de tine, sanatatea este cea mai importanta. :*

| Azµre a răspuns:

Nu, este perfect normal, dacă sunt alte simptome, dureri sau spotting pe parcursul lunii. Vezi un medic!

| Demonull a răspuns:

Baby...dereglari hormonale..sau o raceala.Stai calma

| stark47 a răspuns:

Nu este nimic in neregula.stai calma, o sa ti se mai intample.sunt mii de cazuri.menstruatia nu e ceva care e batut in cuie

| Ycu a răspuns:

Daca ai baut alcool, sau ai facut baie ai intrerupt menstruatia. Nu este nici o problema, luna viitoare te va chinuii mai tare si o sa ai scurgeri mai mari. Cheers.

| fgsxbfhg a răspuns:

Da e o dereglare care este cauzata de o alimentati proasta, stres, si lipsa de somn. si inseamna ca esti sanatoasa pentru ca o menstruatie la o femeie sanatoasa tine 2 zile! fa-ti un control la ginecolog!

| alexa680 a răspuns:

Ai grija consulta un doctor dupa ce faci unatest se sarcina eu tocmai am facut un avort si nu doresc nimanui asta!

| AndrraElena a răspuns:

Pai. Cred ca nu ti s-a reglat dar mai bine ai consulta un specialist..pentru siguranta.