| kpoplover21 a întrebat:

Am si eu o mica problemuta. ma rog una mai mare laughing)
Din pacate am facut prostia sa ma indragostesc de un coleg din clasa. Sa va explic cum? cam greu as putea sa scriu pana amine laughing)
Deci il cunosc pe acest baiat de vara trecuta (ma rog, ne.am cunoscut intai pe facebook si apoi ne.am intalnit la scoala) am vorbit de dimineata pana seara laughing sincer, la inceput ma cam enerva lucrul asta laughing...
el se poarta frumos cu mine, are o parere buna despre mine. etc
fiind colegi avem destul timp la dispozitie sa facem ce vrem: ne imbratisam, ne gadilam, ne juca minte de copii laughing asta e firea lui, sa fie dragut cu toata lumea. e un "copil" care incearca sa caute dragoste in fiecare persoana din jurul lui. pana si acea lunga imbratisare e sincera Muzica. ( repetam impreuna, ma invata multe chestii. si ne distram)
glumim, radem impreuna. odata aproape ca am adormit unul in bratele altuia pe banca la scoala laughing)))
e un prieten foarte bun, e acolo cand ai nevoie de cineva, te asculta...te intelege... te priveste lung in ochi si iti spune ce sa faci

18 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Puteai să scrii întrebarea în postare, nu la răspunsuri. Ia-ți inima în dinți, cum se spune, și spune-i ce simți. Nu îți dă nimeni în cap dacă ești sinceră. Nu te gândi că strici prietenia cu el, dacă vrea să avansați mai departe este alegerea lui.

| neutrino a răspuns:

Bucurati-va de tineretea voastra dar mutati-va pe o alta banca, una din parc.

| Emilian65 a răspuns:

Si care este problema(intrebarea)?

| Nonameagain a răspuns:

Nu il meriti

Răspuns utilizator avertizat
| Neuronul a răspuns:

Îl poţi întreba ce părere are dacă aţi fi mai mult decât amici! ^_^

| StevenMetalhead a răspuns:

Frumoasa istorie, dar care e intrebarea?

| kpoplover21 explică (pentru StevenMetalhead):

Asta e de fapt ce voiam sa spun laughing ~>>
Imi place de el dar daca ii spun ma tem sa nu se supere pe mine... deci, ce sa fac?

| StevenMetalhead a răspuns:

Okey,deci zici ca te temi ca se va supara daca ii zici, nu inteleg care e problema, daca va placeti unul de altul, de ce sa nu incercati, va fi destul de interesant.Incearca lung sa te uiti la el cand sunteti singuri si zii ce simti sau incearca cumva sa-l convingi sa-ti recunoasca singur daca e posibil.

| DroGhys a răspuns:

Pai bun inseamna ca simte ceva pentru tine, dar totusi care este intrebarea?

| kpoplover21 explică (pentru DroGhys):

Imi place de el dar daca ii spun ma tem sa nu se supere pe mine... deci, ce sa fac? straight face

| DroGhys a răspuns (pentru kpoplover21):

De ce s-ar supara? Nu vad un baiat care sa se supere cand o fata ii spune ca ii place de el. Oricum ce poate sa faca? Sa te muste?

| aXandra a răspuns:

E drăguță povestea ta, dar nu înțeleg care e problema.

| Livelord a răspuns:

Ok, cu ce te putem ajuta noi?

| kpoplover21 explică (pentru Livelord):

Imi place de el dar daca ii spun ma tem sa nu se supere pe mine... deci, ce sa fac?

| Livelord a răspuns (pentru kpoplover21):

Din contra, din ce ai povestit tu, se pare ca si el simte ceva pentru tine, nu ar avea de ce sa se supere pe tine.
Tu te-ai supara pe cineva daca ti-ar spune ca ii place de tine?
Totusi nestiind varsta pe care o ai, e destul de greu sa imi dau seama se undele chestii.
Gaseste un moment cand sunteti doar voi doi si spune-i ce simti pentru el, crede-ma ca nu ar avea de ce sa se supere.

| kpoplover21 explică (pentru Livelord):

Problema e ca am rugat-o pe o prietena sa afle parerea lui despre mine ca iubita. a spus ca sunt ok, o fata draguta, de treaba, amuzanta dar nu chiar genul lui.el e genul de persoana mai ''nebuna'', mai ciudata straight face...
dar el nu stie ca imi place de el. Dar oare cum ar reactiona daca ar afla?
varsta? amundoi avem 15 ani laughing
ce sa zic? niste copii nebuni

| Believeinyourownforces a răspuns:

1.Nu exista o intrebare si 2. Bucura-te, asa ceva mai rar happy