| Anto3457899 a întrebat:

Am si eu o nedumerire...
Vorbesc cu un băiat de 2 săptămâni si vorbim mult si in fiecare zi si ii place de mine si mie de el dar pana acum nu m-a invitat sa ieșim in oraș sau sa ne vedem si sa ne cunoaștem...
ce sa fac in aceasta situație?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Spune-i in mod clar si raspicat, pe intelesul lui din moment ce nu-si da seama. Curaj. Succes!

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici... Daca el nu te-a invitat in oras, invita-l tu.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Invita-l tu. Ce-i atat de greu?

| Victoria18 a răspuns:

Frate... Cand va vad pe unele fete ca nu faceti primul pas si asteptati mereu sa o facă el primul imi vine sa imi scot ochii. Intreaba-l tu, ce naiba! De ce ne intrebi pe noi ce sa faci cand stii bine ca ar trebui tu sa il intrebi.

| Raniaa a răspuns:

Invită-l tu.

| Eduard196 a răspuns:

Bate-i apropouri

| YDEmi a răspuns:

O fi mai timid baiatul.Invitau tu.Bft!