| DeDe_8338 a întrebat:

Am si eu o oarecare problema…am cunoscut un baiat…de fapt nu l`am cunoscut pentru ca inca nu am vb cu el…as vrea sa intram in vorba…dar stiu ca nu se poate chiar atat de usor, pentru ca toata lumea de acolo ne cunoastehappyce as putea sa fac…cum as putea sa vorbesc cu el ...stiind ca si parintii mei si ai lui sunt prin preajma?(prieteni comuni nu avem).

Răspuns Câştigător
| bineamvenit a răspuns:

Si daca va cunoaste lumea si parintii tai sunt prin preajma nu inteleg ce este rau in a cunoaste un baiat, totusi vrei doar sa stai de vb cu el, ce faci acum nu mai vorbesti cu lumea pe strada ca sunt parintii tai prin preajma?

Deci fugi si baga-te in seama happy... ai putea incepe cu " Buna eu sunt Elena " si mai departe te descurci u happy

Succes.

5 răspunsuri:
| zuzumic a răspuns:

Daca te frica ca parinti tai sa afle desi nu inteleg dc ca doar nu te duci sa ii dai un mozol... incerca sa vezi cam ke il atrage ( ca sa puteti avea un subiect de discutie comun pana ca sa claditi o conversatie...) in rest nic du-te la el. fa cunostinta cu el ...si apoi poate ajungeti si la pupakeala big grin

| bluerapper a răspuns:

Trebuie sa fie un moment cand e singur... doar nu stau parintii cu ochii numai pe voi... e imposibil asa ceva, gaseste momentul si foloseste-te de el tongue. Good luck. Seize the moment.

| eewan a răspuns:

Te duci sa si tu mai departe si ii faci un semn sa vina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.cu tupeu intra in discutie cu el, sa nu intre alta si apoi sa fie prea tarziu si sa regreti. urmareste-l putin vezi ce face si legat de ceea ce face el gaseste ceva si intreaba-l fara sa pari disperata dupa el.gandeste-te ca baietilor le place sa vaneze nu sa fie vanati.gasesti tu o situatie in care sa te implici... dar nu lasa sa treaca prea mult timp...

| franz a răspuns:

Fa-i cu ochiu