| rita10 a întrebat:

Buna am si eu o prb se intoarce sotu acasa de peste hotare vreau sa-i fac o surpriza soc idei va rog.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

E delicios, incarca si cu ceva frisca laughing daca tot am deschis vorba, si imi vin idei laughing

22 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna Rita! Cel m ai bine fii tu însăți, poarta te natural nu incerca ceva extravagant că poate lui nu o sa i placă, tu il cunosti destul de bine, si sunt sigur că stii tu ce surprize îi plac lui si nu mă refer aici doar in materie de sex, poate preferă un anumit tip de mincare sau băutură, si dacă tu i le pregătesti este ce a m ai frumoasă surpriză, că asa el i si va da seama cit de mult tii tu la el, el ce virstă are el? Tu ai 22 nu? Multă sănătate si un weekend plăcut.El cind vine acasă?

| rita10 explică (pentru CristiDinBucuresti):

De fapt lui ai plac lucrurile extravagante mincarea preferata e o idee buna. El are 24 peste citeva saptamini se intoarce. Mersi mult e o idee buna chestia cu bucatele.

| xCatastrophe a răspuns:

Eu iti propun sa faci ceva simplu si dragut.
Gateste-i ceva, lasa-l sa se odihneasca un pic si daca esti inca tinerica, (de fapt poti sa ai si 40 de ani ca tot merge) surprinde-l in pat cu ceva nou.
Lucrurile mici sunt mult mai apreciate.

| Livelord a răspuns (pentru xCatastrophe):

Si daca o sa intrebe, "Unde ai invatat asta?!" laughing)
Nu-i de bine...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Gateste i ceva romaneste

| Neuronul a răspuns:

Când se vine ****-l până nu o să mai poată să se ridice din pat!
Aşa cu siguranţă nu o să-i pară rău că s-a întors acasă! smug

| rita10 explică (pentru Neuronul):

Hai ca va fi si asta dar nu la asta ma refer ca vrei nu vrei va fi, ceva frumos inainte de "******* sampanie tort o lenjerie draguta sau o rochita mai sexy cv de genu

| Phini a răspuns:

Da. cand intra in casa, sa te prinda cu unu-n pat, sa ii faci o gluma de genu laughing si sa filmezi totul, asigura ca sunt si prietenii cu tine, sa te si creada ca a fost o gluma. daca e un timp care stie de gluma, poti sa faci asta laughing
eu cred ca o sa ii faca un soc destul de mare laughing
Spune-mi si parerea ta. happy

| rita10 explică (pentru Phini):

Nu nu cred ca e o idee buna e nebunie curata n-a fost 6 luni acasa si sai pregatesk asa surpriza nu va fi placuta si e o pers geloasa va scoate flacari pe urechi cv romantic si placut

| rita10 explică (pentru Phini):

Nu nu cred ca e o idee buna e nebunie curata n-a fost 6 luni acasa si sai pregatesc asa surpriza nu va fi placuta si e o persoana geloasa va scoate flacari pe urechi ceva romantic si placut ca nu am de gind sa umblu dupa el sa-i zic ca fost o gluma

| Livelord a răspuns (pentru Phini):

Dupa sa ii para rau de biletul de avion care a costat destul de mult, cred.
big grin

| Phini a răspuns (pentru rita10):

Ok rita, sau cum te cheama happy
ce varsta ai, daca esti pana-n 25, cred ca am o idee happy

avand in vedere ca va vedeti dupa jumatate de an. o sa treceti direct la sex.
o sticla de vin ti-ar trebui, 2 pahare, niste catuse, lumanari, o castumatie sexy, sa imi zici daca e prea mult laughing
petalele de trandafir. sunt cam pompoase, prea exagerate laughing
si oferei un preludiu lung. intaratal laughing dar ai grija sa fie legat cu catusele.

e mai bine acum? happy

| rita10 explică (pentru Phini):

Da am 22 de ani :d ajunge dimineata pe la 7 luminarile nu cred ca au efect in rest e bine pare delicios :d

| rita10 explică (pentru suntserios):

Ok mersi vad eu ce si cum

| suntserios a răspuns (pentru rita10):

E delicios, incarca si cu ceva frisca laughing daca tot am deschis vorba, si imi vin idei laughing

| HiTman08 a răspuns:

Mi-e greu sa cred ca nu l-ai inselat deloc...fie vorba intre noi...

| Quassaar a răspuns (pentru HiTman08):

Si mie mi-e greu sa cred ca asta este răspunsul la cererea ei. Ce are de-a face una cu alta?

| rita10 explică (pentru HiTman08):

Spre dezamagirea ta sa stii ca nu l-am inselat niciodata pentru ca e un barbat aproape perfect si la ce bun sa stric tot pentru nimic. Apoi cind inseli trebuie sa inseli cu cineva mai bun ca cel inselat le ce bun sa ma vind pentru niste placeri pe care mi le poate ori si sotul meu dar un pic mai tarziu. Stii in viata trebuie sa stii de toate sa razi sa plingi sa astespti sa rabzi si vei fi rasplatit din plin. Apoi mam maritat din dragoste si din dorinta de a fi cu el, daca stiam ca nu e totul meu cred ca nu mas mai fi casatorit.

| HiTman08 a răspuns:

Atunci te-ai autosatisfacut singura 6 luni?

| Phini a răspuns (pentru HiTman08):

Esti penibil. Daca nu ai stiut, iti zic acum... eu cred ca tu ai ramas cu buza umflata din cauza unei tipe, si vi sa te plangi pe aici. Hai, abia astept sa latrii inapoi.

| Hyukiiiii a răspuns:

Fa faza aia cu te rog nu ma impusca, dar nu in casa, nu vrei sa ia foc covoru.Ia prietenii cu tine si iesi afara, la coltul casei sau blocului pune o petarda cand vine o aprini si zi continu uitandu-te spre petarda cand el e destuld e departe "te rog nu ma impusca" si cand petarda pogneste fa-te cazuta, adica impuscata, adica pur si simplu te lasi pe vine si dupa aia pe burta sau spate, cand el vine la tine sa apara prietenii cu un tort pe care sa scrie " bine ai venit inapoi!"
Asta va fi foarte ...interesant, ii vei da soc cand vei cadea si va fi fericit cand va vedea tortul si dupa aia sti tu ce urmeaza cand sunteti singuri, cu petale de flori de pat

| rita10 explică (pentru Hyukiiiii):

Hai mai lasa-ma cu aiureli de astea de copii ce suntem la gradinita cu te rog numa impusca serios acuma mai facut sa rid pina la lacrimi eu ma gindeam la ceva sexy si dulce da voi imi ziceti de petarde pe buna acuma tie ti-ar placea asa surpriza?