| adrybubuok a întrebat:

Am si eu o prietena pe care o place un baiat de 17 ani dar ea are 13. Se plac reciproc, si ea ar vrea sa se combine. dar nu vrea sa isi dezamageasca alta prietena care il place! voi ce sfat i-ati da?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca baiatul a ales-o pe ea inseamna ca pe ea o place, nu pe cealalta fata astfel ca ea nu are nicio vina si nu greseste cu nimic fata de prietena ei.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Stai cuminte, ce sa faca un baiat de 17 ani cu o copila fara minte?

| Hakuouki a răspuns:

No bun, nu va mai fi virgina mult. Presupunand ca este in timp ce noi vorbim.

| frostxtq a răspuns:

Daca se plac sa fie impreuna. Dar nu o place suficient pe prietena ta din moment ce ii pasa de o alta fata. Sa-l uite.

Răspuns utilizator avertizat
| szivarvany a răspuns:

Daca si lui place de ea atunci nu ar trebui sa conteze cate fete il plac pe el

| paul65moza19 a răspuns:

Tu esti fata, ai o prietena si nu vrei sa o superi… gandeste logic e simplu