| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema, de 3 luni mi-au aparut cosuri pe fata, si nu mai inteleg de ce nu dispar, am incercat orice fel de remedii naturale, si nu-mi ajuta, nu mai stiu ce sa fac, pina acum daca abia vreo 2 cosuri imi eseau, dar repede treceau.Am 18 ani si pentru prima data mi se intimpla asa ceva, de la ce poate fi? va rog ajutati-ma cu un sfat, nu mai stiu ce sa fac, ce sa mai incerc, ma simt nasol((! Dau funda!

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Ia-ti argila de la farmacie. nu e mai mult de 4 lei. o sa iti treaca orice ai avea pe fata.

| Anamaria_2935 a răspuns:

Nu le acoperi cu fond de ten, si incearaca sa nu le rupi pentru. ca extinzi microbul. Cel mai indicat ar fi o igiena mai stricta pentru. tenul tau. Mult noroc!

| Andrei_7537 a răspuns:

Salut. Si eu eram plin cu cosuri. Acuma mai am cateva, nu mior disparut cu totul, dar mi sor mai retras, Folosesc Skinoren, 2 aplicatii pe zi. Dupa abia 2luni am vazut efectul. In prima luna pana ce mi sa obisnuit pielea cu aceasta crema am avut senzatii de arsura, iritatie, dar acum nu mai am treaba. Un sfat din experienta, daca te barbieresti asteapta cateva ore pana ce sa te dai cu aceasta crema deoarece iti irita pielea. Am mai folosit si Zynerit, a avut efect, dar cum am mai zis eu eram exagerat de plin si de aceea am trecut pe Skinoren. Incearca daca doresti si Succes!