| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema, de aproximativ o saptamana ma doare ovarul drept. ce-i drept mai stau si in frig uneori. sa fie asta cauza? sau altceva? cand am facut dragoste ultima data m-a durut destul de rau ovarul sad

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Mergi la ginecolog,nu te juca cu sanatatea ta, daca te doare de o saptamana, deja ai intarziat!

2 răspunsuri:
| Lavidaloca a răspuns:

Fa o vizita la ginecolog happy

| consilierultau001 a răspuns:

Cel mai probabil ai racit putin. ar fi bine daca poti sa consulti un doctor si iti va spune mai exact ce ai ...si incearca sa te ingrijesti pentru ca nu este de joaca cu asa ceva...