| larisaa98 a întrebat:

Am si eu o problema... Imi place foarte mult de un baiat, dar nici macar nu il cunosc. Ce sa fac? Sa intru in vorba cu el, sa ii cer id-ul de mess, sau prin intermediul unui prieten? Parca mi-e frica sa fac prin intermediul unui prieten, desi ma cunosteam cu el bine, am incercat sa fiu cu el, dar m-a respins. Acum nu vreau sa ma creada o disperata... Ce sa fac? Multumesc mult de tot!
P. S.: am 13 ani, si baiatul de care imi place tot 13winking

Răspuns Câştigător
| VD_1321 a răspuns:

Incearca sa ii dai niste semne dar nu actiona tu lasa-l pe le sa actioneze, sa vada ce esti o tipa supe. Nu lasa sa-si strice parerea cea buna.

3 răspunsuri:
| Viviluka a răspuns:

Sunt in aceeasi situatia ca a ta .Plac un baiat dar nici macar nu il cunosc. Daca te uiti la intrebarile mele ultima a fost despre baiatul asta.Pai si mie mi-e frica rau de tot. Eu i-am facut rost de id lui si mi-a dat accept si o sa incepem sa vorbim .Mai intai ne cunoastem si poate iese ceva. Succes si tie

| Viviluka a răspuns:

Sunt in aceeasi situatia ca a ta. Plac un baiat dar nici macar nu il cunosc. Daca te uiti la intrebarile mele ultima a fost despre baiatul asta.Pai si mie mi-e frica rau de tot. Eu i-am facut rost de id lui si mi-a dat accept si o sa incepem sa vorbim.Mai intai ne cunoastem si poate iese ceva. Succes si tie

| SooWhat a răspuns:

Mai bine e fata-n fata succeshappy