| adriana12 a întrebat:

Am si eu o rugaminte: am prieten de 2 ani si am inceput sa fim pasionati de fantezii, totul tine de ceva nou! imi puteti povesti sau spune niste fantezii traite sau dorite? (nopti romantice, jocuri erotice, etc.) Va multumesc!

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Ti-as putea da cateva detalii...batting eyelashes

| angelinthedark a răspuns:

Nu spun! E secret.vezi-ti de fanteziile `tele` ca doar nu zic ce nebunele fac eu si ce fantezii am ca daca ti le zic faci si tu si nu vreau sa ma copieze nimeni! Off pai tu sti ce fantezi ai si pune-le in aplicare ce mai stai?

| Cristina20143 a răspuns:

Pai ceva lumanarele bautura ceva mai sexy imbracata sa fi, frisca...eu stiu ce mai vrei tu... sper ca ti'am dat o idee.succes.pa'pa

| adriana12 explică:

Ceream doar niste idei...sunt curioasa ce pot face altii laughing. mersi oricum!